Aksident i rëndë në Kavajë, makina godet nënën me dy fëmijë

0
3

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku raportohet se ka edhe viktima. Sipas të dhënave të para, një automjet ka hipur në trotuar duke marrë para një nënë me dy fëmijët e saj që po ecnin në trotuar.

Të plagosurit u transportuan në spital me makina të rastit. Aktualisht në spitalin e Durrësit kanë mbërritur një djalë dhe një vajzë, që ndodhen në gjendje rëndë.