Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina

43

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pak momente më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Raportohet se në aksident janë përfshirë 6 makina, të cilat kanë marrë edhe dëmtime të theksuara. Aksidenti ka shkaktuar rradhë të gjata trafiku si dhe probleme në qarkullim në këtë aks rrugor.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga aksidenti.