Ballina Showbiz A do ta zgjidhte Angela Martini burrin e saj nëse do të...

A do ta zgjidhte Angela Martini burrin e saj nëse do të ishte i varfër?

Modelja bukuroshe shqiptare ka pasur shumë djem rreth e rrotull, por në fund, ai që “e lidhi“ në martesë ishte miliarderi rumun, Dragos Savulescu. Por a do ta donte modelja e njohur të shoqin në të njëjtën mënyrë nëse ai do të kishte qenë pa asnjë kacidhe në xhep?

Pyetja provokuese i mbërriti në rrjetet sociale ku ka zgjedhur ti përgjigjet fansave. Dhe Anxhela nuk ngurroi të tregonte nëse do ta dashuronte të shoqin njësoj edhe në varfëri: ` Jo, ka thënë ajo, ndoshta do ta doja pak më shumë!!

Ndërkohë ai duket se ia plotëson Anxhelës cdo tekë, përfshirë dhe ndërhyrjet e përfolura estetike në fytyrë e në gjoks!