Kamerat e sigurisë regjistrojnë tërmetin në Kroaci, ja lëkundjet që zgjuan qytetin

172

Tri tërmete kanë tronditur sot Kroacinë teksa ka krijuar një kaos total në rrugët e qytetit duke krijuar edhe panik tek qytetarët. Sikur të mos mjaftonte , kësaj situata i shtohet dhe distanca që duhet mbajtur për shkak të Covid-19. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin e tërmetit 5.3 të Shkallës Rihter, regjistruar në orën 06:24.

Potres Novi Zagreb

Gepostet von Mario Belajević am Samstag, 21. März 2020

Potres

Gepostet von Antikvarijat Zlatarevo Zlato am Samstag, 21. März 2020

Potres Novi Zagreb

Gepostet von Mario Belajević am Samstag, 21. März 2020

Potres Novi Zagreb

Gepostet von Mario Belajević am Samstag, 21. März 2020