Vihet në pranga lushnjari, kërcënoi mjeken me mjet prerës

90

47-vjeçari i identifikuar me inicialet G.K., banues në Ngurrëz e Vogël shkoi në zyrën e mjekes A.V., dhe kërkoi rimburim për disa ilaçe.

Ilaçet nuk ishin të rimbursueshme për sëmundjen për të cilën ishte diagnostikuar dhe qytetari dhe për këtë pati një konflikt mes tyre, njofton policia.

Gjatë debatit, burri e kanosi me thikë. Policia ka ndërhyrë duke e prangosur atë në vend.