2 muaj pas lindjes, mami Ajola publikon foton e parë të Kajan dhe është e adhurueshme

37

Kanë kaluar dy muaj nga lindja e vogëlushit Kajan dhe mami Ajola Xoxa ka publikuar sot për herë të parë foton e ëmbël të vogëlushit.

Në foton e publikuar në Instagram, Ajola shihet teksa mban në kraharor djalin e saj të vogël, i cili ka mbështetur kokën te mami.
“Dy muaj me këtë qiell të vogël”, – shkruan bashkëshortja e kryebashkiakut Veliaj teksa poston foton e adhurueshme pranë pemës së Vitit të Ri.